Danas u 20 sati Hajduk je na Poljudu dočekao Istru 1961 (Arenasport 1) u prvom kolu nove sezone Hrvatski Telekom Prve lige. Domaćin je uz dosta sreće osigurao sva tri boda...

Hajduk: Posavec - Dolček, Simić, Ismajli, Juranović - Nejašmić - Gyurcso, Caktaš, Jurić, Jradi - Jairo

Istra 1961: Čondrić - Pavić, Bosančić, Rufati, Grujević, Rubić - Ivančić, Regan, Lončar, Gržan - Fuentes

• +8
Hrvatski telekom Prva liga, prvo kolo, Hajduk - Istra 1961 Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Jairo se driblingom oslobodio jednog pa kretanjem drugog igrača Istre i pucao s nekih sedam metara. Majkić sjajno brani

• 88’

GOOOL! Sada je sve gotovo. Hamza zabija za 2:0. Jairo je ciljao prostor iz obrane Istre. Do lopte je došao igrač Istre, ali je nespretno odbio loptu točno na nogu Hamzi, koji izbija sam pred gol gostiju i šalje loptu pored vratara

• 86’

Dolček ubacuje iz slobodnog udarca, Majkić mirno hvata loptu

• 83’

Promjena u Istri. Ulazi Perić-Komšić, izlazi Rubić

• 83’

Izveo ga je Grujević. Prebacio je živi zid, ali lopta prolazi malo pored gola

• 82’

Žuti karton za Nejašmića, novi slobodan udarac za Istru

• 78’

Promjena u Hajduku. Ulazi Kalik, izlazi Jradi

• 77’

Velika prilika za Istru. Galilea se fintom tijela oslobodio u kaznenom prostoru i dodao prema sredini. Ivančić je imao sjajnu priliku za udarac, no pucao je preko gola

• 75’

Jradi je pucao direktno iz slobodnog udarca s velike udaljenosti. Majkić mirno hvata loptu