Danas u 19 sati Lokomotiva je ugostila Hajduk. 'Bili' su tek u završnici susreta zabili jedini gol na utakmici i osvojili važne bodove...

Lokomotiva: Grbić, Kolinger, Majstorović, Lecjaks, Jakić, Burić, Karačić, Uzuni, Ivanušec, Radonjić, Kastrati

Hajduk: Posavec, Tudor, Svatok, Lopez, Bradarić, Nejašmić, Palaversa, Jurić, Hamza, Gyurcso, Jairo

MAXTV DERBI TJEDNA: Uživajte u omiljenom sportskom sadržaju u HD kvaliteti slike na MAXtv-u. Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija o MAXtv-u

• +9
Hrvatski telekom Prva liga, 29. kolo, NK Lokomotiva - NK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • 90’

Igrat će se tri minute nadoknade

• 87’

Velika prilika za Hajduk. Majstorović nije primio loptu, koja je došla do Jaira. On iz neposredne blizine, iz kosa, puca prema golu, no Grbić, koji je već izašao s crte, brani

• 79’

GOOOOL! Jairo dovodi Hajduk u vodstvo!

• 77’

Promjena u Lokomotivi. Izlazi Uzuni, ulazi Drožđek

• 75’

Stativa. Ubačena lopta, igrač Hajduka je pucao glavom, ali pogađa okvir gola

• 69’

Dobro dodavanje prema Jairu, no on je loše primio loptu i usporio napad Hajduka

• 63’

Velika gužva u Lokomotivinom kaznenom prostoru. Ubačena lopta je bila malo previsoka, no nakon toga su uslijedila dva udarca. Prvi je Grbić obranio, drugi je Jairo poslao preko gola

• 59’

Dvostruka promjena u Hajduku. Izlaze Jurić i Palaversa, ulaze Jradi i Tahiraj

• 53’

Slobodni udarac za Lokomotivu iz sjajne pozicije za ubacivanje... Obrana Hajduka izbija do Jakića, koji je pucao s oko 25 metara. Preko gola

• 51’

Jairo i Hamza pokušali su pronaći malo prostora pred Lokomotivinim kaznenim prostorom, no obrana domaćih iznosi loptu