U nedjelju u 15 sati Hajduk je u Splitu igrao protiv Osijeka. 'Bili' su poveli s dva gola prednosti samo da bi Osijek izjednačio, Nakon novog vodstva Hajduka Jairo je isključen zbog proslave, no rezultat se do kraja nije mijenjao...

HAJDUK: Ljubić - Juranović, Ismajli, Simić, Čolina - Bradarić, Nejašmić, Caktaš, Jradi - Eduok, Jairo

OSIJEK: Ivušić - Šutalo, Škorić, Žaper, Silva - Alves, Pilj, Ndockyt, Mance - Lopa, Marić

• +9
Hrvatski Telekom Prva liga, 15. kolo, HNK Hajduk - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Napad za napadom Osijeka, obrana Hajduka sve blokira

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 83’

Velika prilika za Osijek. Ndockyt je izbio sam pred gol Hajduka, no njegov udarac, uz nešto ometanja, odlazi pored gola

• 78’

Promjena u Hajduku. Ulazi Jurić, izlazi Caktaš

• 75’

Mario Vušković je na Hajdukovoj klupi dobio crveni karton i mora na tribine

• 73’

Crveni karton za Jaira. Dobio je drugi žuti zbog proslave

• 72’

GOOOL! Hajduk opet vodi. Jradi je sjajno petom uposlio Jaira, koji iz blizine zabija

• 71’

Jairo pada u duelu u kaznenom prostoru, sudac pokazuje da se igra dalje

• 70’

Pogreška hajdukove obrane. Žaper ulazi u kazneni prostor i ubacuje, no iza leđa svojih suigrača