PEH ISLANĐANINA

Gudjohnsen slomio nogu protiv Olympiacosa

17.10.2011 u 10:28

U posljednjim sekundama prvog poluvremena utakmice AEK-a i Olympiacosa, Eidur Gudjohnsen se sudario s gostujućim golmanom Francom Costanzom, nakon čega je iznešen s travnjaka s bolnim grčem na licu i slomljenom nogom

Grčki nogometni klub AEK iz Atene ostao je do kraja sezone bez jednog od najboljih igrača momčadi, Islanđanina Eidura Gudjohnsena, koji je slomio nogu za vrijeme subotnje prvenstvene utakmice protiv Olympiacosa.

U susretu 6. kola grčke nogometne lige AEK je na svom stadionu dočekao prvaka Olympiacos u utakmici koja je završila bez pobjednika (1:1). U 45. minuti prvog dijela, prilikom sudara s gostujućim vratarom Francom Costanzom, Gudjohnsenu je pukla tibija i fibula desne noge što ujedno znači i kraj sezone za islandskog reprezentativca. Gudjohnsen je već u nedjelju bio podvrgnut operaciji nakon koje su liječnici priopćili lošu vijest klubu iz Atene da je sezona za njega gotova.

Islanđanin (33) je ovog ljeta stigao u AEK potpisavši dvogodišnji ugovor.