USPJEH NA PARTERU

Gimnastičko zlato Tomislava Markovića

09.05.2015 u 16:29

Hrvatski gimnastičar Tomislav Marković osvojio je zlatnu medalju na parteru na Svjetskom kupu u bugarskoj Varni

Finalist nedavnog Europskog prvenstva u finalu je danas slavio s ocjenom 14,833 ispred srebrnog Britanca Jamesa Halla (14,667) i brončanog Slovenca Žige Šilca (14,633).

'Zadovoljan sam, odradio sam svoju standardnu vježbu. Ja očito svake godine moram osvojiti bar po jedno zlato. Iako, nadam se da ovo nije zadnje u ovoj jer sad nas čeka Svjetski kup u Anadiji, a pogotovo bih htio biti dobar na SK u Osijeku u rujnu. Moj osnovni cilj za ovu godinu bio je ući u europsko finale i obraniti ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu. Prvo sam uspio, a i s drugim sam na dobrom putu,' rekao je Marković nakon uspjeha.