NEMA ISPRIKE

[FOTO] Trener 'redsa' Jürgen Klopp pronašao jednu dobru vijest nakon stradavanja Liverpoola kod Aston Ville

05.10.2020 u 08:26

U četvrtom kolu engleskog nogometnog prvenstva Aston Villa je kod kuće svladala Liverpool 7:2, a trener 'Redsa' Jürgen Klopp nije tražio nikakav alibi za težak poraz

Podsjećamo, domaćin je poveo već u 4. minuti golom Ollie Watkins, a isti je igrač u 22. minuti zabio za 2:0. Deset minuta kasnije smanjio je Mohamed Salah, no Villa je do kraja poluvremena zabila još dva gola. John McGinn je u 35. zabio za 3:1, a Watkins je poluvrijeme života zaključio trećim golom u 39. minuti.

Fantastičnu predstavu Aston Villa je u 55. minuti okrunila i petim golom, a strijelac je bio Ross Barkley. Salah je u 60. smanjio na 2:5, da bi Jack Grealish golovima u 66. i 75. povisio na nestvarnih 7:2.

Poslije utakmice njemački stručnjak na klupi Liverpoola pronašao je dobru vijest, jedinu...

'Jedina dobra vijest je zapravo da nitko nije ozlijeđen', izjavio je Klopp koji nije tražio ispriku u izostancima.

'Nema potrebe za takvim izgovorom, apsolutno ne. Koju god bismo momčad postavili u utakmici ne bih 100 posto očekivao da izgubimo 7:2.'

• +4
Aston Villa - Liverpool, 4. kolo Premiershipa, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Cath Ivill / POOL

Nešto o utakmici u kojoj je suparniku polazilo sve za rukom...

'Rekao sam da je Aston Villa igrala jako dobro, ali i mi smo pomogli pa je onda utakmica krenula u takvom smjeru. Jedna momčad je letjela, a druga ne. Znamo to, takve stvari se mogu dogoditi, ali se ne bi smjele događati .'

Po Kloppovim riječima izgleda da je bio upitan voljni moment, nije to baš tako rekao, ali se može iščitati iz njegovih izjava.

'Ovaj poraz nema veze s igračima koji su nam nedostajali. Da, očito su nedostajali, ali to nije imalo nikakve veze s rezultatom ili igračima koji su ih zamijenili.'