NIŠTA OD IZNENAĐENJA

[FOTO] Rukometaši BiH bili su blizu najveće senzacije Eura, ali se branitelj naslova probudio u zadnjih deset minuta i spasio!

U utakmici trećeg kola rukometnog Eura Španjolska je stigla i do treće pobjede 28:24 (12:14) u skupini E iako je BiH dugo prijetila

Ništa od senzacije u utakmici koja o ničemu nije odlučivala, jer su Španjolci i prije ovog susreta osigurali prvo mjesto i odlazak u drugi krug s dva boda bonusa.

Rukometaši BiH dugo su bili u igri za iznenađenje, na poluvremenu su vodili 14:12, u drugom dijelu imali i tri gola viška, ali nisu izdržali.

Naši susjedi su zadnju prednost imali u 49. minuti (22:21), a onda se probudio aktualni europski prvak sa četiri pogotka u nizu (22:25) i tu je bio priči kraj. Završilo je 28:24.

Španjolci su bili pobjednici zadnja dva Eura, a ovo im je već 15. utakmica zaredom bez poraza na kontinentalnom prvenstvu.

Najefikasniji kod pobjednika bio je Agustin Casado Marcelo sa sedam pogodaka, a u redovima BiH Ivan Karačić sa šest.