EUROPSKA LIGA

[FOTO] Milan bez Ibrahimovića i oba hrvatska napadača na Old Traffordu izbjegao poraz u sudačkoj nadoknadi; u uzvratu sve otvoreno

11.03.2021 u 21:07

Sraz Manchester Uniteda i Milana, nazvučniji par prvih utakmica osmine finala Europske lige, okončan je na Old Traffordu bez pobjednika, 1:1

Milan je u Englesku došao bez Zlatana Ibrahimovića, ali i bez Hrvata Ante Rebića i Marija Mandžukića, a poraz je izbjegao u drugoj minuti sudačke nadoknade golom danskog stopera Kjaera glavom nakon kornera.

ManU je vodio od 50. minute preko Bjelokoščanina Amada Dialloa, a talijanskoj momčadi su na početku utakmice poništena čak dva gola.

• +5
Manchester United - AC Milan, osmina finala Europske lige, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell

U Pragu su Slavia i škotski Rangers također odigrali 1:1. Domaći su vodili golom Rumunja Stanciu (7), a za Rangerse je izjednačio Šveđanin Helander (36). Borna Barišić je odigrao cijeli susret za novoga škotskoga prvaka.

Villareal je s uvjerljivih 2:0 slavio u Kijevu protiv Dinama, dok je Ajax u Amsterdamu tek u drugom dijelu slomio Young Boyse (3:0).

• +4
Ajax - Young Boys, osmina finala Europske lige, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: MAURICE VAN STEEN