SERIE A

[FOTO] Inter dva puta vodio, ali nije došao do pobjede; trener je Brozovića i Perišića zamijenio u istoj minuti

12.09.2021 u 14:44

U prvoj nedjeljnoj utakmici trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva, u Genoi su Sampdoria i Inter odigrali 2:2

Aktualni talijanski prvak više nije stopostotan, milanski velikan zaustavljen je kod Sampdorije iako je dva puta ima prednost, no svaki puta su domaćini pronašli način kako dođu do izjednačenja i boda.

Nerazzurri su do prednosti došli u 18. minuti kada je pogodio Dimarco, ali je stvari na početak vratio u 33. minuti Yoshida. U završnici prvog dijela Inter je opet poveo golom Martineza, ali je već u drugoj minuti nastavka Augello postavio konačnih 2:2.

• +4
Sampdoria - Inter, Serie A, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: Marco BERTORELLO / AFP / Profimedia

Najbolju priliku za novo vodstvo Inter je imao u 51. minuti kada je Perišić probio lijevi bok te uputio nešto između udarca i dodavanja za Džeku na drugoj vratnici, bosanskohercegovački napadač nije stigao na loptu koja je prohujala pored vratnice.

Trener Intera Simone Inzaghi na travnjak je od prve minute poslao oba hrvatska reprezentativca – Marcela Brozovića i Ivana Perišića, a obojicu je zamijenio u 54. minuti. Brozović je u 22. i požutio.