JEDNA HRVAT NA TERENU

[FOTO] Chelsea s igračem manje izdržao nalete Liverpoola na Anfieldu te izvukao bod; na vrhu ostao Dinamov europski suparnik

28.08.2021 u 20:35

U derbiju 3. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool i Chelsea su na Anfieldu igrali 1:1

Goste je u vodstvo lijepim pootkom glavom u 22. minuti doveo Havertz nakon ubacivanja iz kuta Jamesa, a na konačnih 1:1 poravnao je Salah iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Domaći su dobili 11-erac nakon što je sudac Taylor pregledom snimke ustanovio kako je James igrao rukom na svojoj gol-liniji i tako spriječio zlazak lopte u mrežu pa je stoga osim na bijelu točku pokazao i crveni karton braniču Chelseaja.

Gosti iz Londona ipak su uspjeli čitavo drugo poluvrijeme s igračem manje obraniti svoj gol i osvojiti bod.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić odigrao je drugo poluvrijeme za Chelsea.

Ovim remijem Liverpool i Chelsea ostali su poravnati na ljestvici, sada dijele drugo mjesto sa po sedam bodova, koliko ima i vodeći West Ham United te četvrti Everton.