FISH IZBACIO RODDICKA

Federer hvata drugi naslov sezone

22.08.2010 u 13:23

U finalnom susretu ATP teniskog turnira Cincinnati Masters igrat će Švicarac Roger Federer i Amerikanac Mardy Fish

Federer je u polufinalnom ogledu bez većih problem pobijedio Cipranina Marcosa Baghdatisa 6:4, 6:3, dok je Fish slavio protiv sunarodnjaka Andyja Roddicka 4:6, 7:6 (3), 6:1.

Federer je ovom pobjedom zadržao drugo mjesto na ljestvici, u protivnom bi ga prestigao Novak Đoković. Švicarac će braniti lanjski naslov, a zanimljivo je da je u međuvremenu osvojio samo Australian open. Primjerice, Fish u ovoj godini ima dva trofeja.

Bit će to njihov sedmi međusobni ogled, a Fish je do sada slavio tek jednom, u Indian Wellsu 2008. godine. Fishu je ovo četvrto finale na turnirima iz kategorije 1.000, a još nije uspio osvojiti naslov.