REAKCIJA BRANIČA

Euforični Dejan Lovren: Osim prvih pet minuta sve ostalo smo fantastično odradili, osjećamo olakšanje

• D. S.
  • Zadnja izmjena 27.11.2022 19:22
  • Objavljeno 27.11.2022 u 19:22

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4:1 u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar, a svoje viđenje dao je Dejan Lovren

Podsjećamo, Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

'Osjećam olakšanje, jer uoči utakmice na nama je bilo veliki presing. Ovo su važna tri boda za daljnji tijek grupe. Mislim da smo, osim prvih pet minuta, sve ostalo fantastično odradili. Priznajem, zaspali smo na početku, nismo bili fokusirani, a možda nam je to trebalo. Nakon toga smo se probudili', rekao je branič Dejan Lovren koji je dodao:

• +33
SP Katar: Hrvatska - Kanada Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL

'Iznenadila nas je greška, ali promijenili smo se, dosta razgovarali na poluvremenu, pa smo svi funkcionirali savršeno.'