Danas u 14 sati Engleska i Panama odigrale su utakmicu drugog kola skupine G. Engleska je uvjerljivo pobijedila, Panama zabila svoj prvi gol na SP-u u povijesti...

Engleska: Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Henderson, Young; Loftus-Cheek, Lingard; Sterling; Kane

Panama: Penedo; Murillo, R Torres, Escobar, Davis; Barcenas, Cooper, Gomez, Godoy, J Rodriguez; Perez

• +34
SP 2018., skupina G: Engleska - Panama Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

Igrat će se još četiri minute

• 85’

U drugom proluvremenu igra se u znatno manjem intenzitetu. Englezi su zadovoljni rezultatom, Panama, je ako ništa drugo, zabila svoj prvi gol u povijesti na svjetskim prvenstvima

• 78’

GOOOOOL! Panama je smanjila. Nakon ubacivanja iz slobodnog udarca Felipe Baloy je uklizao prema lopti i skrenuo ju prema golu

• 76’

Panama je još jednom bila blizu; Roman Torres je pucao pored gola

• 73’

Nova engleska kombinacija nakon slobodnog udarca; Henderson je na kraju pucao malo pored gola

• 66’

Najveća prilika Paname: Michael Murillo je sam izbio pred Engleski gol, malo iz kosa, ali je Pickford zatvorio kut i obranio njegov pokušaj