U drugoj utakmici Svjetskog prvenstva u Rusiji egipatska i urugvajska nogometna reprezentacija traže trijumf kojim bi se pridružili domaćinu na vrhu skupine A te si tako olakšale put do osmine finala...

Sastav Urugvaja: Muslera; Cáceres, Giménez, Godín, Varela; Vecino, Nández, Betancur; De Arrascaeta, Suárez, Cavani

Sastav Egipta: Elshenawy; Fathy, Aly Gabr, Hegazy, Abdelshafy; Elneny, Hamed, Warda, Elsaid, Treziguet y Mosen

SP u nogometu 2018., skupina A:

Urugvaj - Egipat 1:0 (Gimenez 89)

• +3
SP u Rusiji, skupina A: Urugvaj - Egipat Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Kraj utakmice, vrijedna pobjeda Urugvaja

• 89’

GOOOOOOL za Urugvaj! Gimenez je pogodio glavom nakon prekida i Urugvaj doveo na kraj pobjede!

• 88’

Pogodio je Cavani stativu iz slobodnjaka, Egipat je imao mnogo sreće

• 83’

Cavanijeva bomba, Elshenawy je odlično obranio!

• 81’

Elneny se našao u izglednoj situaciji, ali pucao je preko gola

• 73’

Treća čista šansa Suareza, ali Elshenawy mu se bacio u noge i zagrabio loptu!

• 72’

Fathy je silovito opalio iz daljine, ali Muslera je na mjestu

• 63’

Dvije je već izmjene napravio Hector Cuper, a Mohamed Salah nije otišao niti na zagrijavanje

• 56’

Jedan bezopasan udarac Trezegueta otišao je pokraj urugvajskog gola

• 47’

Kakva šansa za Luisa Suareza! Izašao je sam pred Elshenawyja, ali mu je egipatski golman vješto obranio nogom