U osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa zagrebački Dinamo u gostima je igrao kod NK BSK Bijelo Brdo, vodeće momčadi 2. HNL. 'Modri' su nakon puno muke slavili 3:2, a presudio je Oršić golom iz kornera

Osmina finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa

BSK - Dinamo 2:2

BSK: Đilas, Šimičić, Gbane, Majtanić, Čikvar, Ilić, Župan, Dobrijević, Periša, Mišić, Gačić

Dinamo: Zagorac, Lauritsen, Ivanušec, Gojak, Andrić, Ristovski, Leovac, Bulat, Dilaver, Špikić, Oršić

• +19
BSK i Dinamo - osmina finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Igrat će se još tri minute sudačkog dodatka

• 78’

Promjene i kod BSK-a, izlaze Ilić i Čikvar, na na terenu su umjesto njih Lozić i Bernobić

• 75’

Nove promjene kod Dinama, iz igre izlaze Moharrami i Špikić, a umjesto njih ulaze Ristovski i Baturina

• 71’

GOOOOOOOOOOL! Dinamo vodi 3:2! Spektakularan gol izravno iz kornera zabio je Mislav Oršić! Fantastičan potez!

• 70’

Promjena i u redovima BSK-a. Ulaze Kraljević i Mihaljević, a izlaze Gbane i Šimičić

• 63’

Damir Krznar radi dvostruku zamjenu, izlaze Leovac i Gojak, a na terenu su sada umjesto njih Moubandje i Tolić

• 60’

Dinamo je ipak preuzeo inicijativu, pritisnuo je domaću momčad, ali za sada bez konkretne završnice. Lijepo je pokušao Ivanušec, no obrana BSK-a izbila je loptu u korner

• 54’

Obje su momčadi u nastavak utakmice krenule puno opreznije, bez previše rizika prema naprijed. No, Dinamo nakon šokantnog prvog poluvremena mora krenuti po gol...

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme rezultatom 2:2. Dojam koji je ostavio Dinamo nije dobar i iako žele u četvrtfinale morat će zaigrati puno bolje