Dinamo u završnici ipak slomio Inter golom Soudanija!

19.12.2015 u 17:01

• +4

MAXtv Prva liga, 21. kolo: Dinamo - Inter

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl, Ivo Cagalj/PIXSELL

U posljednjoj ovogodišnjoj utakmici nogometaši Dinama pobijedili su na Maksimiru Inter pogotkom Soudanija u 86. minuti te tako ostali sami na vrhu MAXtv Prve lige...

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE

DINAMO
: Eduardo - Pinto, Goncalo, Musa, Pivarić - Antolić, Machado, Ćorić - Soudani, Henriquez, Pjaca
INTER: Čović - Jurjević, Ćosić, Komorski, Čeliković - Šoljić, Mazalović - Bočkaj, Blažević, Ottochian - Zulim
--------------------------------------------------------------------------------

Kraj - Dinamu minimalna pobjeda i vrh ljestvice uoči zimske pauze
86' - gooool za Dinamo! Soudani je ostao sam nakon kornera i zabio!

81' - Rog puca preko gola
71' - nova šansa gostiju, Radić je opasno puca s dvadesetak metara, ali Eduardo brani
66' - dvije velike prilike gostuju, Ottochian nije uspio zabiti s desne strane u odličnoj situaciji
60' - spustila se magla na Maksimir, a Dinamo još uvijek ne nalazi put do gostujuće mreže
49' - Soudani opasno prijeti iz daljine, Čović brani
45'+1 KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - Machado izvodi slobodnjak za Dinamo, ali puca ravno u živi zid
40' - sve je gušća magla u Zagrebu
35' - majstorija Ćorića, ali oduzeli su mu gosti loptu
28' - umjetso Pjace ušao je Marko Rog
23' - u jednom duelu Bočkaj je pao na nogu Pjace, koji je ostao na travnjaku a nakon liječničkog pregleda Pjaca je otišao u svlačionicu
20' - Pintova odlična povratna lopta koju Ćorić odmah šalje prema golu, no Ćosić izbija loptu u korner
16' - pritisak 'modrih' sve je veći
15' - lijep Ćorićev udarac s 25- metara ali Čović je siguran
14' - Dinamo ima loptu u svom posjedu, ali njegovi napadi zasad bez većih opasnosti
8' - Antolićeva lopta za Soudanija, ali Alžirac je bio u zaleđu
6' - nova kontra Intera, ali Machado se požrtvovno vratio i odnio loptu
4' - Pjaca i Ćorić 'zakuhali' su pred golom Intera, ali je Pivarićev ubačaj završio u korneru
2' - kontra Intera, a završil aje udarcem Blaževića kojeg mirno hvata Eduardo
1' - počela je utakmica, na tribinama je tek 500-tinjak gledatelja