Danas u 16.30 Rudeš je dočekao Dinamo. Vodeća momčad prvenstva sigurno je došla do tri nova boda...

Rudeš: Picak - Pantalon, Kalik, Mišković, Mrkonjić, Filipović, Boršić, Marques, Oluić, Tomičić, Jukić

Dinamo: Zagorac - Moharrami, Lešković, Rrahmani, Musa - Kadzior, Ademi, Šunjić, Oršić - Budimir, Gavranović

• +3
HT Prva liga, 10. kolo: Rudeš - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice.

• 89’

GOOOL! Gavranović zabija četvrti Dinamov gol danas... Ali ne, nema gola. Sudac ga je poništio

• 82’

Nova faza Dinamovog pritiska, Rudeš se uspješno brani

• 77’

Budimir je poslao sjajnu loptu za Menala i izbacio ga samog pred gol Rudeša, no Picak brani

• 74’

GOOOL! Rrahmani je zabio iz uigrane akcije nakon kornera

• 71’

Dinamo je zadovoljan rezultatom i gledamo prilično rutinsku utakmicu gdje obje momčadi ponekad zaprijete, ali se trenutno ne događa puno

• 60’

Dva kornera i dva puta igrači Rudeša stvaraju gužvu u Dinamovom kaznenom prostoru. Rezultat se ne mijenja