Prava drama se odigrala u Maksimiru. Modri su nakon prvog poluvremena mogli biti zadovoljni s rezultatom 1:1 i to sve govori o igri Dinama. U nastavku hrvatski prvak je dignuo ritam i to su kapitalizirali pogotkom Petkovića u 86. minuti, ali Shkupi je odmah odgovorio na drugoj strani i s pogotkom za 2:2. Čačićeva momčad u drugoj utakmici će morati pokazati puno više ako žele proći dalje

DINAMO: Livaković - Moharrami, J. Šutalo, Perić, Ljubičić - Špkić, Mišić, Ademi, Ivanušec - Drmić, Petković

ŠKUPI: Naumovski - Brdarovski, Dzelil, Margvelašvili, Sheji - Putita, Faustin, Alvarez - Hamidi, Danfa, Adetunji

• +61
Dinamo - Škupi, 2. pretkolo Lige prvaka, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • +8
Dinamo - Škupi, 2. pretkolo Lige prvaka, navijači na stadionu Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOL!! Još jedan šok na Maksimiru, opet loša reakcija obrane i Škupi je izjednačio na 2:2

• 86’

GOOOOOOL!!! Petković se najbolje snašao u gužvi i zabija za vodstvo Dinama!

• 81’

Kakva prilika za Modre! Ademi je proigrao Ivanušeca koji je promašio gol sa svega par metara

• 72’

Ademi je zbog simuliranja dobio žuti karton

• 71’

Dobra prilika za Modre! Petković je ubacio loptu i našao je Perića čiji udarac Naumovski odlično brani

• 69’

Mijenja i Shkupi, Timovski je ušao umjesto Shejia, a Georgiev umjesto Hamidija

• 64’

Dvostruka promjena kod Dinama, Baturina i Oršić ušli su umjesto Mišića i Drmića

• 62’

Dobra akcija Dinama, Menalo je poslao oštru loptu u peterac ali Drmić je malo zakasnio i bit će ispucavanje za goste