Dinamo je odigrao loše prvo poluvrijeme i to je Lokomotiva kapitalizirala pogotkom Kulenovića iz kaznenog udarca u 30. minuti. U nastavku Čačić je napravio par promjena i Modri su uspjeli izjednačiti u 50. minuti autogolom Solde, nakon greške Nevistića. Do kraja utakmice više nije bilo pogodaka i Lokomotiva je još jednom uspjela uzeti bodove velikom gradskom rivalu.

LOKOMOTIVA: Nevistić - Vranjković, Soldo, Mersinaj, Pivarić - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Pivarić - Kulenović

DINAMO: Livaković - Ristovski, Theophile, Lauritsen, Bočkaj - Baturina, Ademi - Ivanušec, Emreli, Oršić - Andrić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport