JOJA I DALJE SPAJA

Dinamo protiv AIK-a u čast Ivana Turine

03.05.2013 u 20:34

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dinamo i AIK su dogovorili odigravanje prijateljskog dvoboja kako bi se prikupila financijska sredstva za pomoć obitelji preminulog vratara Ivana Turine

Švedski mediji prenose kako su matični i posljednji klub preminulog hrvatskog vratara dogovorili utakmicu humanitarnog karaktera s koje će prihod ići u korist obitelji koja je prerano i nenadano ostala bez Ivana.

Vijest je potvrdio i Dinamov sportski direktor Zoran Mamić, a klubovi su dogovorili termin  13. svibnja. Obzirom na situacije u klubovima i komparativnu platežnu moć, sasvim je logična odluka da se ovaj tužan dvoboj odigra u Stockholmu.


tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr