Blijedi Dinamo je poražen u Beču 2:1, Rapid je zasluženo pobijedio Modre i ostao u igri za prolaz skupine. Prvo poluvrijeme je Rapid zasluženo otišao na odmor s rezultatom 2:1 koji je na kraju bio i konačan. Modri u drugome poluvremenu su bili bez ideje i nisu stvorili praktički niti jednu pravu priliku i sada Krznarovoj momčadi ostaje samo okrenuti se HNL-u i pokušati se revanširati Rapidu u Zagrebu

DINAMO: Livaković - Theophile-Catherine, Lauritsen, Franjić - Ristovski, Gojak, Ivanušec, Mišić, Menalo - Petković, Oršić

RAPID BEČ: Gartler - Stojković, Greiml, Hofmann, Ullmann - Aiwu, Ljubičić - Arase, Fountas, Grull - Kara

• +8
Navijači Dinama na stadionu na utakmici u Beču Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • +36
Rapid Beč - Dinamo (3. kolo Europske lige) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ludnica na terenu u Beču sutkinja Monzul izgubila je kontrolu nad utakmicu zadnjih par minuta