Nogometaši Dinama nakon ispadanja iz Europske lige nastavljaju sezonu u domaćem prvenstvu. U 7. kolu Hrvatski Telekom Prve HNL 'gostuju' u Kranjčevićevoj kod 'bratske' momčadi Lokomotive. Igrali su 25 puta, 'modri' su slavili na 24 susreta, jedan je završio bez pobjednika...

LOKOMOTIVA: Šemper - Karačić, Kolinger, Soldo, Musa - Burić, Capan - Doležal, Majer, Ivanušec - Babić

DINAMO: Livaković - Stojanović, Rrahmani, Sigali, Sosa - Doumbia - Soudani, Antolić, Moro, Olmo - Hodžić

• 90’

Utakmica Lokomotive i Dinama završena je. 'Modri' su slavili 3:0, 'hat-trick' zabio je Soudani

• 79’

Soudani je izašao iz igre, umjesto njega na terenu je Henriquez

• 71’

GOOOOL! Dinamo vodi 3:0! Ponovno je zabio Soudani, a sada mu je asistirao Olmo

• 61’

GOOOOOOOL! Dinamo vodi 2:0! Zabio je Soudani nakon što je Antolić iz slobodnog udarca ubacio u šesnaesterac 'lokosa'. Alžirac se najbolje snašao u gužvi i zabio pored nemoćnog Šempera

• 55’

Dinamo dominira, novi gol 'modrih' doslovno 'visi' u zraku...

• 48’

Sjajnu dubinsku loptu poslao je Moro prema Soudaniju. Alžirac je dobro pucao, ali Šemper sjajnom reakcijom brani taj pokušaj

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Prvo poluvrijeme utakmice Lokomotiva-Dinamo završeno je. 'Modri' vode 1:0 golom Soudanija

• 45’

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade u prvome poluvremenu

• 41’

Majer i Musa napravili su dosta problema obrani Dinama, ali Sigali je uspio izbiti taj oštri ubačaj u šesnaesterac