Nakon tvrdog prvog poluvremena bez golova Hajduk je poveo odmah početkom nastavka prvijencem Trajkovskog u 47. minuti. Rudeš je imao par prilika, ali 'Bili' su se organizirano branili i mirno su priveli utakmicu kraju za novu pobjedu i bitna tri boda u borbi za naslov u SuperSport HNL-u

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Uremović, Diallo - Sigur, Žaper - Benrahou, Pukštas, Trajkovski, Sahiti

RUDEŠ: Marković - Tomečak, Matić, Pavlović, Pavković - Bašić, Pasariček, Vukmanović - Pešić, Kovačević, Topić

14. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rudeš 1:0 (Trajkovski, 47') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rudeš 0:0 (Stativa Pukštasa, 33') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
NK Hajduk - NK Rudeš, 14. kolo, 2023/24. Izvor: Cropix / Autor: Bozidar Vukicevic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Rudeš prijeti pred kraj utakmice! Pavlović je ispratio ubačaj u šesnaesterac i iz mat pozicije je glavom pucao pored gola

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Ušao je Odjidja-Ofoe, izašao je Pušktas

• 85’

Prijeti Rudeš! Pasarićek je poslao dobru loptu u peterac, ali napadači nisu na vrijeme reagirali

• 83’

Hajduk kontrolira ritam igre i za sada mirno privodi utakmicu kraju

• 77’

Utakmica se nastavila

• 73’

Torcida je s bakljadom proslavila 73. rođendan i utakmica je na kratko prekinuta

• 72’

Karoglan radi dvostruku zamjenu, Čuić i Kalik su ušli umjesto Trajkovskog i Benrahoua

• 69’

Velika šansa za Rudeš! Pavlović je spustio loptu Simoviću koji je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative