Gledali smo odličnu utakmicu na Maksimiru! Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, ali Modri su bili opasnija momčad. U nastavku Dinamo je svoju dominaciju okrunio golom Ristovskog u 68. minuti za konačnih 1:0. Bitna pobjeda Čačićeve momčadi i legendarni kapetan Ademi se oprostio s pobjedom

DINAMO: Livaković - Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić - Ademi, Mišić - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Dilaver, Vukčević - Hodža - Ampem, Selahi, Janković, Marin - Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
Dinamo - Rijeka, 26. kolo SuperSport HNL-a Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • +2
Zadnja utakmica Arijana Ademija u Dinamovom dresu Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Ademi izlazi s terena, ovacije cijelog Maksimira za legendarnog kapetana Dinama! Rukavina ga je zamijenio

• 82’

Kakva prilika za Rijeku! Hodža se sjurio u šesnaesterac i odlično je pucao ali stativa je spasila Dinamo

• 80’

Rijeka napada i traži gol za izjednačenje. Dinamo se za sada dobro brani i mirno privodi utakmicu kraju

• 71’

Izlaze Ampem i Janković, a u igri su Grgić i Liber

• 68’

GOOOOL! Dinamo je poveo protiv Rijeke! Ristovski je nakon kornera dočekao loptu na drugoj stativi i zabio je za 1:0!

• 65’

Menalo je ušao umjesto Špikića

• 62’

Izlaze Marin i Selahi, a u igri su Djouahra i Banda

• 59’

Nova prilika za Dinamo! Ristovski je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i pogodio je stativu