Dinamo je većinu utakmice bio dominantnija momčad i poveli su golovima Ivanušeca (43') i Moharramija (62'). A.Marin je u 90. minuti zabio počasni pogodak za konačnih 2:1

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Mitrović, Dilaver, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Djouahra - Frigan

DINAMO: Livaković - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Ljubičić - Mišić - Špikić, Baturina, Bulat, Ivanušec - Petković

35. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 1:2 (A.Marin, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:2 (Moharrami, 62') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:1 (Ivanušec, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
35. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:0 (Obrana Labrovića, 36') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Rijeka - Dinamo, SuperSport HNL, 21.5.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Rijeka je zabila gol pred kraj utakmice! Livaković je obranio Friganu i A.Marin je naletio na odbijenu loptu i mirno zabio za 2:1

• 80’

Zamjena kod Dinama, izlaze Petković i Špikić, ušli su Rukavina i Topić

• 79’

Mišić je dobio žuti karton

• 65’

Budi se Rijeka! Frigan je silovito pucao s 20-tak metara, ali Livaković je siguran

• 62’

GOOOOOOL!!! Dinamo je povećao prednost protiv Rijeke! Ivanušec je napravio slalom kroz obranu Rijeka i lopta se odbila do Moharramija koji je zabio svoj prvijenac u karijeri za 2:0

• 59’

Nova šansa za Modre! Bulat je proigrao Ivanušeca, koji je iz dobre pozicije u šesnaestercu pucao preko gola

• 58’

Prijeti Dinamo! Petković je odlično pucao iz velike udaljenosti, ali Labrović je još jednom fenomenalno reagirao

• 54’

Ovo je moglo biti opasno! Nakon slobodnog udarca, lopta se u šesnaestercu odbila do Frigana. koji je pucao pored gola