ORIGINALAN POKLON

Dejan Lovren postao vlasnik zlatnog iPhonea vrijednog čak 40 tisuća kuna pa otišao na godišnji odmor

14.06.2019 u 14:27

Nakon što su nogometaši Liverpoola u finalu Lige prvaka u Madridu golovima Syalaha i Origija nadigrali Tottenham 2:0, te tako na Anfield donijelu titulu prvaka Europe, osim što je klub jako dobro zaradio igrači su dobili i unosne premije. No, igrače je posebno oduševio poklon koji je za njim izradila tvrtka Apple

Nakon što je karizmatični njemački trener Jürgen Klopp na stadionu Wanda Metropolitano doveo Liverpool na krov Europe igrači Redsa polako su se, nakon što je sezona završila, razišli i krenuli na godišnji odmor. Među igračima Liverpoola koji su osvojili titulu prvaka Europe našao se i hrvatski reprezentativac Dejan Lovren. Iako nije zaigrao u finalu bio je presretan…

'Dosta mi je više bilo ovih drugih mjesta. Mislim da smo zaslužili ove godine osvojiti Ligu prvaka pogotovo jer smo prošle godine nesretno izgubili od Reala. Pokazali smo od početka do kraja da smo bili jedan od favorita. Nije večeras bila najljepša igra no to je nebitno. Na kraju se piše jedino tko je pobijedio', rekao je 29-godišnji Lovren.

Kada je sezona i službeno završila čelnici Liverpoola odlučili su nagraditi sve igrače na poseban način pa su tako svakome poklonili personalizirani smartfon iPhone X od 24 karatnog zlata. Cijena? Svaki smartfon vrijedan je oko 5400 eura (oko 40 tisuća kuna!). No, ovaj iPhone X od 24 karatnog zlata posebnim čini ugravirano prezime svakog igrača uz broj koji nose na dresu na poleđini. Uz to je na ovom posebnom smartfonu ugraviran i pehar pobjednika Lige prvaka. Tako je Dejan Lovren, iako nije igrao u finalu, dobio lijepu uspomenu. Poklon koji je njega i suigrače oduševio. Zaista originalno...

Kako je objavljeno u engleskim medijima tvrtka Apple izradila je za igrače ukupno 28 smartfon iPhone X od 24 karatnog zlata, a jedan je naravno dobio i trener Jürgen Klopp. Zaista poseban poklon koji će, dok smartphone ne pregazi vrijeme, biti zaista poseban poklon za svakog igrača. Usprkos tome što većina njih ima milijunski ugovor ovakav poklon ih je – oduševio.

Dodajmo još kako ove posebne modele iPhone X od 24 karatnog zlata, koji su izrađeni u limitiranoj ponudi, mogu kupiti i svi navijači i obožavatelji Liverpoola. A njih ima širom svijeta.

• +10
Pobjednička parada u Liverpoolu nakon osvojene Lige prvaka Izvor: Pixsell / Autor: Barrington Coombs/Press Association/PIXSELL