Hrvatska nogometna reprezentacija u nedjelju je na Groupama Areni u Budimpešti igrala drugu utakmicu kvalifikacija za odlazak na Euro 2020. godine. Premda je povela golom Rebića, Mađari su preokrenuli rezultat i izdržali pritisak u završnici...

MAĐARSKA: Gulácsi - Baráth, Kádár, Orban, Dzsudzsák, A. Nagy, Szalai, Lovrencsics, Pátkai, D. Nagy, Szoboszlai

HRVATSKA: Kalinić - Jedvaj, Vida, Lovren, Barišić - Brozović, Rakitić, Modrić - Kramarić, Perišić, Rebić

• +31
Kvalifikacije za Euro 2020, Mađarska - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +17
Okupljanje navijača uoči kvalifikacijske utakmice s Mađarskom za EP 2020. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Korner za Hrvatsku... lopta dolazi do Modrića, koji puca, no igrač Mađarske blokira udarac

• 90’

Gužva u mađarskom kaznenom prostoru, no Kramarić nije primirio loptu. I da je, sudac je sudio zaleđe

• 90’

Modrić je primio loptu na 18 metara i pucao, otišla je pored gola

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 90’

Brozović je gurnuo loptu u kazneni prostor, no Lovren nije uspio stići do nje

• 84’

Promjena u Mađarskoj. Izlazi Dzsudzsak, ulazi Bese

• 82’

Žuti karton za Lovrena

• 80’

Nevjerojatna gužva u hrvatskom kaznenom prostoru. Potpuni nedostatak koordinacije u obrani, a Kalinić nas je dva puta spasio od udaraca dosnovno metar od gola. Nakon puno odbijanaca, koji su uvijek završavali u nogama Mađara, sudac je na kraju sudio prekršaj u napadu. Imali smo puno sreće

• 76’

GOOOOL! Mađarska vodi. U gužvi nakon kornera najbolje se snašao Patkai i ugurao loptu u gol. Hrvatska opet ima problem s branjenjem prekida