AZIJSKA LP

Cristiano Ronaldo još jednom pokazao kakav je majstor. Morate vidjeti taj gol

24.10.2023 u 23:52

Novu pobjedu ostvarili su nogometaši saudijskog Al Nassra u azijskoj Ligi prvaka, na domaćem terenu pobijedili su katarski Al Duhail 4:3 u trećem kolu skupine E.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije igrao za Al Nassr zbog ozljede, a junak domaće pobjede bio je neuništivi Portugalac Cristiano Ronaldo koji je postigao dva pogotka.

Posebno je bio lijep prvi u 61. minuti, kada je za 3:0 raspalio lijevom nogom s 20 metara i pogodio suprotne rašlje. Taj pogodak pogledajte OVDJE.

Inače, Al Nassr je vodio 3:0, ali je potom sve do kraja strahovao za pobjedu. U 85. minuti su gosti golom Olunge smanjili na 3:4, ali ipak nisu uspjeli doći do boda. Uz dva gola Cristiana Ronalda za Al Nassr su po jedan dodali Talisca i Senegalac Sadio Mane.