ENGLESKA LIGA

Chelsea u dvije minute riješio pitanje pobjednika i došao do druge pobjede u prvenstvu

02.10.2023 u 23:13

Tek drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni upisali su nogometaši Chelseaja koji su kao gosti, u zadnjem susretu sedmog kola engleske Premier lige, svladali Fulham 2-0

Utakmica je riješena u samo dvije minute prvog poluvremena. Chelsea je poveo u 18. minuti, a strijelac je bio Mihajlo Mudrik. Bio je to premijerni pogodak 22-godišnjeg Ukrajinca u dresu Chelseaja. Već u sljedećem napadu bilo je 2-0, a grešku domaćeg sastava iskoristio je strijelac Borja.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a Chelsea je barem minimalno popravio stanje na ljestvici. Popeo se s 15. na 11. mjesto. Preskočio je Chelsea i Fulham koji je sada trinaesti.