ENGLEZI U PROBLEMIMA

Capello ostao bez Heskeya, pozvan Bent

29.03.2009 u 16:38

Nastavljaju se problemi s ozljedama napadača engleske nogometne reprezentacije. Nakon Carltona Colea iz reprezentacije je zbog ozljede otpao i Emile Heskey, pa je Fabio Capello umjesto njega pozvao napadača Tottenhama, Darrena Benta

Heskey se ozlijedio u prijateljskoj utakmici protiv Slovačke (4:0) i to u 15. minuti, svega osam minuta nakon što je zabio svoj prvi pogodak za reprezentaciju nakon skoro šest godina. Umjesto njega u igru je ušao Carlton Cole, no i on se ozlijedio i teren je napustio u 35. minuti.

'Heskey će oporavak od ozljede tetive koljena nastaviti u svom klubu,' potvrdili su iz redova engleske vrste.

Engleski mediji su nagađali kako bi Capello u reprezentaciju mogao pozvati Michaela Owena, no odlučio se za Benta.'Owen nije u najboljoj formi. U posljednjoj utakmici igrao je tek 20 minuta,' kazao je engleski izbornik.

Utakmica između Engleske i Ukrajine je na rasporedu prvog travnja u Londonu. Engleska reprezentacija trenutačno drži vrh skupine 6 sa četiri pobjede iz četiri susreta, na drugom mjestu je Hrvatska sa sedam bodova koliko ima i Ukrajina na trećem mjestu.