Chelsea je odigrao odličnu utakmicu na Stamford Bridgeu. Dobro su ušli u utakmicu i to su okrunili golom Chalobaha u 25. minuti. Juventus se većinu vremena branio i praktički osim prilike Morate iz prvog poluvremena nisu stvorili ozbiljniju prijetnju. 'Bluesi' su nastavili u istom ritmu u nastavku i golovima Jamesa, Hudson-Odoija i Wernera su došli do sigurne i bitne pobjede

CHELSEA: Mendy - Chalobah, T. Silva, Rüdiger - James, Kante, Jorginho, Chilwell - Hudson-Odoi, Ziyech - Pulišić

JUVENTUS: Szczesny - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Sandro - Chiesa, Bentancur, Locatelli, Rabiot - Morata, Chiesa

• +4
Liga prvaka: Chelsea - Juventus, 23.11.2021. Izvor: EPA / Autor: Facundo Arrizabalaga
  • Dyn. Kiev - Bayern 1:2 ( Lewandowski 14' , Coman 42' , Garmash D. 70')
  • Villareal - Man. United 0:2 (Ronaldo C. 78' , Sancho 90')
  • Barcelona - Benfica 0:0
  • Lille - Salzburg 1:0 (David 31')
  • Malmo - Zenit 1:1 (Rieks 28' , Rakitsky 11m 90')
  • Sevilla - Wolfsburg 2:0 (Jordan 13' , Mir 90')
  • Young Boys - Atalanta 3:3 ( Zapata 10' , Siebatcheu 39' , Palomino 51' , Sierro 81' , Hefti 84' , Muriel 88')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!! Timo Werner je dobro ispratio centaršut i mirno zabio loptu u mrežu

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati u Londonu

• 88’

Skoro je Chelsea zabio i četvrti pogodak! Ziyech je bio u odličnoj situaciji pred Szczesnyjem, ali golman gostiju je odlično reagirao i obranio udarac

• 84’

McKennie je dobro pucao s ruba šesnaesterca ali Mendy je odlično reagirao i bit će novi korner za Juventus