KVALIFIKACIJE ZA LP

Borna Barišić asistent u pobjedi Rangersa; Maccabi slavio kod Slovana

09.08.2023 u 23:03

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi pogodak Rangersa u 2:1 (2:1) domaćoj pobjedi protiv Servettea u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.

Barišić je u 15. minuti probio lijevi bok i uputio oštru loptu u peterac koju je Dessers skrenuo u mrežu za 2:0.

Prethodno je kapetan škotskog doprvaka Tavernier u 6. minuti iz kaznenog udarca postigao prvi gol, no u završnici prvog poluvremena je Bedia u 44. minuti također iz kaznenog udarca postavio konačnih 2:1.

Tin Jedvaj odigrao je čitav susret za Panathinaikos u 1:0 (0:0) domaćoj pobjedi protiv Marseillea do koje je grčki doprvak stigao golom Bernarda u 83. minuti.

Marko Tolić je za Slovan iz Bratislave igrao od 75. minute u 1:2 (1:2) domaćem porazu od Maccabija iz Haife.

Svi golovi postignuti su u prvih 15 minuta, prvo je Pierrot u 5. doveo Maccabi u vodstvo, pa je Kucka u 12. poravnao da bi prednost izraelskom prvaku osigurao Saba pogotkom u 15. minuti