SVE IM JE TEŽE

Bojan uništio Kramarićev debi u Premiershipu

17.01.2015 u 18:02

Andrej Kramarić je upisao prvi službeni nastup za neki inozemni klub u karijeri, ali leicesetr i Andrej neće ga pamtiti po dobrom rezultatu

Kramarić je uz pljesak domaće publike ušao u igru u 65. minuti, no njegov Leicester nije uspio dostići prednost Stokea i sada su u još težoj situaciji glede borbe za ostanak u premiershipu. Pogodak odluke u 63. je zabio Bojan krkić i 'lisice' su ostale na 17 osvojenih bodova koji ih svrstavaju na samo dno poretka.

Liverpool je golovima Borinija i Lamberta slavio na gostovanju kod Aston Ville, a trener Rodgers niti na klupu nije stavio kapetana Gerrarda, Balotellija i Dejana Lovrena. Niko Kranjčar je odigrao deset minuta u domaćem porazu QPR-a od Manchester Uniteda (0:2, Fellaini, Wilson), dok Nikica Jelavić zbog ozljede ne konkurira za utakmice Hulla.

Posebno uvjerljiv u ovome kolu bio je Chelsea koji je uništio vrlo solidni Swnasea na njihovom terenu. Oscar i Costa su s dva gola već u prvom poluvremenu demotivirali domaćine, da bi za konačnih 0:5 u isteku dvoboja pogodio Schürrle. Chelsea drži vrh i nastavlja dokazivati da je trenutno najbolja momčad Engleske.