nba liga

Bojan Bogdanović i Ivica Zubac nastavili u pobjedničkom ritmu

12.11.2019 u 09:55

Utah Jazz Bojana Bogdanovića su sa 122-108 svladali Golden State Warriorse, a hrvatski je reprezentativac pobjedi svoje momčadi pridonio sa 12 koševa, dok je Ivica Zubac, čiji su LA Clippersi slavili protov Toronto Raptorsa, ubacio šest koševa.

Utah Jazz su sinoć u gostima sa 122-108 svladali Golden State Warriorse, a Bogdanović je odigrao 30 minuta i u tom je vremenu ubacio 12 koševa (šut iz igre 4/15, trice 2/6) i dodao dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu. Rudy Gobert je bio najbolji igrač Utaha sa 25 koševa i 14 skokova, dok je Donovan Mitchell dodao 23 koša.

D'Angelo Russell je bio najbolji strijelac utakmice i Golden Statea sa 33 ubačaja, a na teren se vratio, nakon pauze od pet utakmica zbog ozljede ligamenta, Draymond Green koji je zabio četiri koša i upisao pet asistencija.

LA Clippersi su sa 98-88 slavili kod kuće protiv Toronto Raptorsa, a do pobjede ih je vodio Lou Williams koji je utakmicu završio sa 21 poenom.

Kawhi Leonard je ubacio samo 12 koševa uz 11 skokova i devet asistencija. Ivica Zubac je u 17 minuta na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 3/9) uz devet skokova te po jednom ukradenom loptom i jednim blokom. Pascal Siakam je predvodio Raptorse sa 16 ubačaja i 10 skokova.

Houston Rockets su u gostima sa 122-116 nadigrali New Orleans Pelicanse, a James Harden je za pobjedu svoje momčadi zabio 39 koševa, dok je Russell Westbrook dodao 26.

Boston Celtics su kod kuće sa 116-106 svladali Dallas Maverickse, a Kemba Walker je zabio osam trica i 24 od ukupno 29 koševa u drugom poluvremenu za pobjedu domaće momčadi. Kod Dallasa je najbolji bio Luka Dončić sa 34 koša.

Memphis Grizzliese su do pobjede u gostima od 113-109 nad San Antonio Spursima vodili Jaren Jackson Jr. sa 24 i Dillon Brooks sa 21 košem. La Marcus Aldridge je bio najbolji pojedinac Spursa sa 19 ubačaja, a Luka Šamanić nije ulazio u igru.

Minnesota Timberwolves su sa 120-114 bili bolji od Detroit Pistonsa.

Rezultati:

• Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves 114-120
  • Boston Celtics - Dallas Mavericks 116-106
  • San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 109-113 (Luka Šamanić nije ulazio u igru za San Antonio)
  • New Orleans Pelicans - Houston Rockets 116-122
  • Golden State Warriors - Utah Jazz 108-122 (Bojan Bogdanović je odigrao 30 minuta za Utahm zabio je 12 koševa i upisao dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu)
  • LA Clippers - Toronto Raptors 98-88 (Ivica Zubac je odigrao 17 minuta za LA Clipperse, zbaio je šest koševa i upisao devet skokova, jednu ukradenu loptu i jedan blok)