Još jedan igrač Dinama mora otići nakon što je jasno da se ne uklapa u ideju Marija Kovačevića.
Marko Bulat još uvijek je član Dinama, a na pripremama u Sloveniji nije bio loš. Međutim, jasno je da trener Mario Kovačević ne računa na njega u formiranju momčadi za nadolazeću sezonu. Tako da će i Bulat bio dio ekipe koja je morala otići nakon što je Zvone Boban odlučio 'promijeniti krvnu sliku' u svlačionici Dinama.
Kao sljedeći korak u njegovoj karijeri spominje se ponuda iz Poljske, konkretno iz kluba Raków Częstochowa. Tako barem pišu Sportske novosti. Hoće li veznjak Modrih prihvatiti ovu ponudu, još uvijek nije poznato. U tom klubu veliki trag ostavili su hrvatski nogometaši Zoran Arsenić i Fran Tudor, a Arsenić je i kapetan momčadi.
Bulat je svoju nogometnu karijeru započeo u omladinskoj školi Šibenika, a Dinamo ga je doveo u veljači 2021. godine za 2,2 milijuna eura. Međutim, ostao je na posudbi u Šibeniku do kraja te sezone. U Dinamu je bio do srpnja prošle godine, kada je otišao na posudbu u belgijski Standard Liege. U Belgiji je odigrao 32 utakmice, postigao jedan gol i nije upisao asistenciju. Za seniorsku momčad Šibenika odigrao je 98 utakmica, postigao devet golova i upisao osam asistencija, dok je za Dinamo nastupio 87 puta, postigavši osam golova i dodavši sedam asistencija.