serie a

Boban i Maldini mogu nakratko odahnuti; Milan u utakmici preokreta prekinuo niz od tri poraza

05.10.2019 u 23:01

Nogometaši Milana pobijedili su u 7. kolu Serie A u gostima kod Genoe s 2:1 i tako prekinuli seriju od tri poraza zaredom

Povela je Genoa golom Danca Lasse Schonea u 41. minuti, no Milan već početkom drugog dijela dolazi do preokreta.

Prvo je u 51. minuti iz solo akcije pogodio Theo Hernandez, a u 57. minuti igrač Genoe Davide Biraschi skrivio je penal koji je u gol pretvorio Franck Kessie.

Biraschi je pritom i isključen, a u 79. minuti 'pocrvenio' je i igrač gostiju Davide Calabria.

U 90. minuti vratar Milana Pepe Reina ruši Koumaea, no španjolski vratar ipak brani penal Schoneu.

Za Genou je cijelu utakmicu odigrao Marko Pajač, a Ante Rebić je susret odgledao s klupe Milana.