U prvoj utakmici 3. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je na Maksimiru s 'pričuvnom' momčadi rutinski pobijedio Slaven Belupo 2:1...

DINAMO: Livaković - Moharrami, Rrahmani, Lešković, Perić - Kadzior, Knežević, Šunjić, Oršić - Gavranović, Hodžić

SLAVEN BELUPO: Marković - Karamarko, Međimorec, Šarlija, Goda - Puclin, Vidović - Bongongui, Aparicio, Bogojević - Jelić

• +5
NK Dinamo - NK Slaven Belupo, 3. kolo HT Prva liga Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX
  • 93’

Kraj utakmice, Dinamo je u 3. kolu HT Prve lige na Maksimiru pobijedio Slaven Belupo 2:1

• 90’

Igrat će se tri minute sudačkog dodatka

• 90’

GOOOOOOOOL! U posljednjim trenucima utkamice Slaven Belupo je uspio zabiti i smanjiti vodstvo Dinama! Za 2:1 zabio je Bogojević

• 80’

Dinamo rutinski privodi utakmicu kraju, Bjelici je najvažnije bilo da odmori svoje najbolje igrače uoči uzvrata kvalifikacija za Ligu prvaka i u tome je uspio. I da mu se, naravno, nitko ne ozlijedi... Slaven Belupo je s velikim ambicijama stigao na Maksimir, ali 'farmaceuti' nisu večeras pokazali baš ništa

• 66’

Sudac Križarić prekinuo je utakmicu. No, samo kako bi se igrači Dinama i Slaven Belupa osvježili

• 60’

Iz igre izlazi Gavranović, a umjesto njega je na terenu Stojanović

• 56’

Gosti iz Koprivnice u nastavku su krenuli puno agresivnije, Bongongui je imao sjajnu priliku, ali upropastio je sve nakon traljavog šuta koji odlazi nekih pet-šest metara pored gola Dinama

• 53’

Velika drama pred golom gostiju! Menalo je pucao, ali Marković odlično obrani. No, na tu odbijenu loptu stiže Gavranović koji puca na prazan gol. U posljednji tren ukazao se Karamarko koji je to očistio s gol-crte

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme, Dinamo nakon apsolutne dominacije protiv Slaven Belupa na Maksmiru vodi 2:0. Zabili su Hodžić i Lešković