KOMEDIJA NA TRAVNJAKU

Bizarni poklon Kranjčarovom suigraču nasmijao Škotsku do suza!

28.08.2017 u 11:47

U škotskom Premiersipu ove nedjelje viđen je bizaran pogodak kojeg je za Rangers zabio Alfredo Morelos, zahvaljujući katastrofalnoj greški vratara Ross Countyja Scotta Foxa...

Niko Kranjčar oporavio se od teške ozljede koljena i redovito nastupa za Rangers u novoj sezoni, ali rezultati slavnog škotskog kluba nisu sjajni. Iz Europske lige ispao je već u prvom pretkolu od luksemburškog Progresa, a u prva tri kola domaćeg prvenstva pobijedio je samo jednom.

• +3
Niko Kranjčar Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Ove nedjelje ipak je Rangers stigao do drugog trijumfa u škotskom Premiershipu, na gostovanju kod Rossa Countyja rezultatom 3:1, a Kranjčar je ponovo započeo susret od prve minute.

No, o ovom susretu vjerojatno se ne bi toliko mnogo pisalo da se nije dogodio bizarni pogodak u 41. minuti.

Tada je golman Scott Fox izgubio koncentraciju i dopustio Alfredu Morelosu da mu oduzme loptu i ušeće se u mrežu. Taj je gol naljutio domaćeg trenera Jima McIntyrea, ali i nasmijao ostatak Škotske...