razlog za zadovoljstvo

Bivši mladi hrvatski reprezentativac Dario Vizinger spasio svoj klub sramote kod drugoligaša; Nikola Moro zabio za Dinamo

26.10.2021 u 18:00

Hrvatski nogometaši Nikola Moro i Dario Vizinger bili su strijelci za svoje momčadi, moskovski Dinamo i Wolfsberger, u Kup utakmicama.

U skupini 11 ruskog Kupa Dinamo iz Moskve je gostovao u Rostošiju kod Orenburga, trenutačno najbolje ruske drugoligaške momčadi. Dinamo je pobijedio 3:0, s tim da je slomio suparnika u posljednjih deset minuta kada je zabio dva pogotka.

U 81. minuti je strijelac za tadašnjih 2:0 bio Nikola Moro, igrač koji je dan ranije dobio pretpoziv od strane hrvatskog izbornika Zlatka Dalića.

U skupini 11 bila je ovo druga pobjeda Dinama u isto toliko nastupa.

Strijelac je bio i 23-godišnji Dario Vizinger, bivši igrač hrvatske U-21 reprenetacije, čiji se Wolfsberger plasirao u četvrtfinale austrijskog Kupa nakon pobjede kod drugoligaša Lafnitza. Nakon 90 minuta bilo je 3:3, a nakon dodatnih trideset minuta 5:3 za prvoligaški sastav.

Vizinger je u 38. minuti pogodio za tadašnje izjednačenje na 2:2.