UPITAN POVRATAK

Bišćanov spori oporavak ubrzao Vidin dolazak

17.06.2011 u 09:37

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Pouzdani Dinamov stoper Igor Bišćan, koji je nedavno operirao gležanj, još uvijek je u procesu rehabilitacije, a baš zbog toga bilo je nužno dovesti igrača za zadnji red

Dinamov kapetan došao je na svečano otvaranje terena, no došao je šepajući.

'Ma ne bih smio ni hodati bez štake, ali stvarno mi je dosadilo nositi je svuda', kazao je Igor Bišćan na otvaranju novog Dinamovog sportskog pogona.

Kad će se priključiti Jurčićevoj momčadi - ne zna.

'Tko to zna, gležanj je nezgodan, ostao je jedan komad hrskavice koja bi se trebala regenerirati, a to ide jako sporo. Nadam se da ću za mjesec dana moći raditi barem nešto. Možda ću igrati na proljeće u Europi, zašto ne?', ponudio je malo optimizma Bišćan.

No, da bi se do proljeća doguralo, trebalo je novo lice, naravo s 'pedigreom', u zadnjem redu pa su Mamići krenuli u Leverkusen po Domagoja Vidu i nagovorili ga da sljedeće tri sezone nosi Dinamov dres.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr