BUNDESLIGA

Pogledajte Kramarićev gol u porazu Hoffenheima; Bayernu deseta u nizu

17.02.2018 u 20:59

U susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju pobijedio Wolfsburg 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Robert Lewandowski u sudačkoj nadoknadi.

Wolfsburg je poveo u osmoj minuti golom Daniela Didavija i 'vukovi' su do konca prvog dijela uspjeli obraniti prednost, no u drugom dijelu Bavarci su okrenuli rezultat.

Sandro Wagner je u 64. minuti izjednačio na odličnu asistenciju Arjena Robbena, a Nizozemac je u sudačkoj nadoknadi izborio kazneni udarac kojeg je realizirao Lewandowski. Bila je to deseta uzastopna pobjeda njemačkog prvaka.

Josip Brekalo nije nastupio za domaći sastav.

• +4
Bayern Izvor: Profimedia / Autor: SIPA/ Pixathlon

Bayer Leverkusen je na gostovanju pobijedio HSV 2-1 skočivši na drugo mjesto. 'Apotekari' su poveli 2-0 golovima Leona Baileyja (40) i Kaija Havertza (50), a poraz momčadi iz Hamburga ublažio je Andre Hahn (70). Tin Jedvaj je igrao cijeli susret za Bayer.

Freiburg je u derbiju začelja pobijedio Werder 1-0 golom Nilsa Petersena u 24. minuti iz jedanaesterca.

U zadnjem nedjeljnom dvoboju 23. kola Bundeslige Schalke je u Gelsenkirchenu svladao Hoffenheim s 2-1, a jedini gol za goste dao je Andrej Kramarić.

Kramarić je pogodio glavom u 78. minuti, kada je Schalke vodio s 2-0 pogocima Thila Kehrera (11) i Breela Emboloa (36). Kramarić je to peti gol ove sezone, odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim, dok je kod Schalkea Marko Pjaca ušao u 75. minuti.