BAVARCI U OSMINI FINALA

Bayern i bez Nike Kovača savršen; Ivan Perišić zabio odmah nakon što je ušao; minuta šutnje uoči susreta

06.11.2019 u 20:50

U četvrtom kolu Lige prvaka Bayern je slavio u Münchenu protiv Olympiacosa 2:0 te se tako plasirao u osminu finala ovog natjecanja

Njemački prvak ušao je u utakmicu s Hansijem Flickom na klupi koji je privremeno trenersko rješenje nakon što je u nedjelju Niko Kovač dobio otkaz, a uoči samog dvoboja održana je i minuta šutnje za bivšeg reprezentativca Zapadne Njemačke Norberta Edera koji je preminuo u 64. godini nakon duge i teške bolesti.

Susret na Allianz Areni protekao je u Bayernovoj dominaciji, gosti iz Pireja bili su nemoćni te nisu uputili niti jedan udarac u okvir vrata dok ih je domaća momčad imala devet. No mreže su se tresle tek u drugom dijelu.

Prvo je u 69. minuti za Bavarce zabio, a tko drugi nego Robert Lewandowski kojem je to bio šesti pogodak ove sezone u Ligi prvaka.

Pitanje pobjednika riješio je Perišić, on je ušao u igru 88. minuti i odmah u sljedećoj se upisao u strijelce za konačnih 2:0.

• +4
Bayern - Olympiacos, 4. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: LUKAS BARTH-TUTTAS

Bayern je prošao s 12 bodova, Tottenham ima 4, Zvezda 3, a Olimpiakos 1 bod.