PRIMERA

Barcelona više nije savršena, ali preživjela gostovanje u paklu Madrida

14.10.2017 u 22:45

U derbiju 8. kola Primere u Madridu su Atletico i Barcelona odigrali 1:1, pa katalonska momčad više nije bodovno maksimalna

Madridski sastav je samo osam minuta dijelilo od velike pobjede, a na kraju se grčevito borili da izbjegnu poraz.

Atletico je poveo nakon preciznoga udarca s 20-tak metara Saula Nigueza u 21. minuti, a Barcelona je izjednačila u 82. minuti kada je iz blizine glavom pogodio Luis Suarez.

• +6
Atletico Madrid - Barcelona, 8. kolo Primere, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: JAVIER BARBANCHO

Ivan Rakitić je igrao do 77. minute za Katalonce.

Ranije je Real Sociedad slavio na gostovanju kod Alavesa s 2:0 pogocima Oiarzabala (77) i Elustonda (81) za skok na sedmo mjesto ljestvice.

Na ljestvici vodi Barcelona s 22 boda, Real je drugi s 17, a Atletico i Sevilla imaju po 16 bodova.