ŠPANJOLSKA LIGA

Barcelona na krilima Lionela Messija slavila na vrućem gostovanju na kojem je zadnji puta uzela cijeli plijen prije četiri godine

06.01.2021 u 23:06

Nogometaši Barcelone pobijedili su u zaostalom dvoboju Primere na gostovanju kod Athletica u Bilbaou s 3:2

Barcelona je zadnji puta slavila u Bilbau prije četiri godine, a otad su nanizali dva poraza i remi.

Baski su već u trećoj minuti poveli preko Inaki Williamsa, ali je Barcelona smogla snage za preokret. Prvo je u 14. minuti izjednačio Pedri, a potom je u 38. minuti Pedri asistirao Messiju za 1:2.

U 62. minuti Griezmann pronalazi Messija koji postiže drugi gol na utakmici, da bi u zadnjoj minuti Muniain postavio konačnih 3:2.

Barca je pobjedom uhvatila priključak na vrhu i treća je s 31 bodom, sedam manje i dvije utakmice više od Atletica, dok je Bilbao ostao deveti s 21 bodom.