premier liga

Arsenal ovakav ulazak u sezonu nije imao već godinama; Artetina momčad ima 'tri od tri'

20.08.2022 u 20:57

S odličnim otvaranjem nove sezone nastavili su nogometaši Arsenala koji su kao gosti, u trećem kolu Premier lige, svladali Bournemouth 3:0.

Bila je to treća pobjeda u isto toliko utakmica Arsenala koji je ovaj dvoboj riješio na samom startu. Nakon jedanaest minuta bilo je 2:0, a oba je pogotka postigao Norvežanin Martin Odegaard, s tim da treba naglasiti kako je kod prvog pogotka više od polovice posla napravio odlični Gabriel Jesus koji se poigravao s domaćom obranom.

U nastavku je još vrlo lijepi pogodak za Arsenal dao Saliba, a strijelac je bio i Gabriel Jesus, no njegov je gol poništen zbog zaleđa.

U nedjelju se sastaju Leeds - Chelsea, West Ham - Brighton i Newcastle - Manchester City, dok je posljednja utakmica na rasporedu u ponedjeljak, a derbi kola igraju Manchester United - Liverpool.