Bivši Dinamov trener Osvaldo Ardiles gostovao je u eteru Arena Sporta uoči finala Europske lige između Tottenhama i Manchester Uniteda.
Ardiles je živa legenda Tottenhama za koju je od 1978. do 1988. godine odigrao više od 300 utakmica.
Legendarni argentinski veznjak došao je kao gost u Bilbao na susret Tottenhama i Uniteda, a tom prilikom je kratko govorio i za Arena Sport.
Ardiles je 1999. godine vodio momčad Dinama, tadašnje Croatije, u Ligi prvaka. Dinamo je u 1. kolu skupine gostovao na Old Traffordu kod tadašnjeg europskog prvaka Manchester Uniteda i senzacionalno je odigrao 0:0. Novinar Arena Sporta duhovito je Ardilesu rekao da on zna kako se može zaustaviti United, a Argentinac mu je odgovorio:
'Nevjerojatno. Jučer sam razgovarao sa sirom Alexom Fergusonom i on se sjeća te utakmice, kako smo odigrali 0:0 na Old Traffordu. Sjeća se i da nas je pobijedio u Zagrebu u uzvratu, baš me iznenadio'.
U skupini sa Dinamom i Manchester Unitedom tad su bili još Sturm i Marseille. Dinamo je natjecanje završio s pet bodova i na posljednjem mjestu skupine.