KONFERENCIJSKA LIGA

Antonio Conte startao pobjedom na klupi Tottenhama u susretu s tri crvena kartona; Lovro Majer asistirao za pobjedu Francuza; novi kiks Rome

04.11.2021 u 23:43

Talijanski nogometni stručnjak Antonio Conte startao je pobjedom na klupi Tottenhama, nakon što su Spursi u susretu 4. kola G skupine Konferencijske lige pobijedili Vitesse sa 3:2

Londonski sastav je već nakon pola sata vodio sa 3:0 golovima Son Heung-Mina (14), Lucasa Moure (22) i Harryja Kanea (28). Međutim, Nizozemci su do poluvremena smanjili na 3:2, a strijelci su bili Jacob Rasmussen (32) i Matus Bwero (39).

U drugom dijelu nije bilo golova, ali je crvenih kartona. I to čak tri.

Tottenham je u 59. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Romero, no potom su 'pocrvenila' još dva igrača nizozemskog kluba. U 80. minuti isključen je Doekhi, a četiri minute kasnije i Schubert.

U drugom susretu iz skupine Rennes je pobijedio Muru sa 1:0, a pogodak odluke zabio je Bade u 76. minuti na asistenciju Lovre Majera.

Rennes vodi na ljestvici sa 10 bodova, Tottenham ima sedam, Vitesse šest, dok je Mura na začelju bez bodova.

U skupini C Roma je kod kuće odigrala tek 2:2 protiv Bodo/Glimta nakon što je u prošlom kolu u Norveškoj izgubila sa 1:6.

Gosti su vodili 1:0 i 2:1, ali je Roma oba puta izjednačila. Za momčad Josea Mourinha zabili su El Shaarawy (54) i Ibanez (84), dok su za Bodo/Glimt strijelci bili Ola Solbakken (45+1) i Botheim (65).

U drugom susretu Zorja je pobijedila CSKA sa 2:0.

Bodo/Glimt vodi na ljestvici s osam bodova, Roma ima sedam, Zorja šest, a CSKA Sofija jedan bod.