serie a

Ante Rebić još jednom dokazao da igra u vrhunskoj formi; zabio za pobjedu protiv Torina

17.02.2020 u 21:49

AC Milan ovog ponedjeljka odradio je svoju prvenstvenu obvezu 24. kola, a gost na San Siru bio je Torino. Jedini pogodak na utakmici postigao je naš Ante Rebić

Nogometaši Milana u 24. kolu talijanske Serie A domaćini su Torinu. 'Crveno-crni' od dolaska Zlatana Ibrahimovića igraju sve bolje i bolje, ali veliki doprinos u njihovoj uzlaznoj putanji ima i hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Nakon mizerne minutaže u prvom dijelu sezone, Rebić je od dolaska Stefana Piolija na klupu počeo dobivati sve više prilika, a što je počeo i pretvarati u pogotke. Već ih je nanizao pet u prvenstvu, a dodao je i pogodak Juventusu u talijanskom Kupu.

Zanimljivo, sve golove u dresu Milana postigao je u 2020. godini.

Svoju seriju Rebić je nastavio u okršaju protiv Torina, nakon što je odlično ispratio povratnu loptu Castilleja, a koju je s nekih 12 metara pospremio u mrežu za vodstvo 1:0.

Imao je Rebić u drugom poluvremenu i nekoliko dodavanja, a najbolju je propustio igrač koji je njemu asistirao, Castillejo.

Hrvatski reprezentativac na terenu je bio do 88. minute.

Na kraju je ostalo 1:0 za Milan, a s tri nova boda, milanski 'crveno-crni' napravili su skok s desetog na osmo mjesto.