Vatreni u dobroj formi

Andrej Kramarić upisao novu asistenciju koju morate vidjeti; o ovom će se potezu hrvatskog reprezentativca dugo pričati

22.08.2021 u 19:10

Andrej Kramarić je upisao asistenciju u 2:2 remiju njegovog Hoffenheima i Union Berlina

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je asistent u 2:2 (2:1) domaćem remiju Hoffenheima protiv Union Berlina u susretu 2. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u 30. minuti proigrao Bruuna Larsena za vodstvo Hoffenheima od 2:1. Iako je Larsen zabio, veći dio posla napravio je hrvatski reprezentativac o čijoj će se asistenciji još dugo pričati. Kramarić je dobio loptu na 40-ak metara od gola Uniona i onda ju poslao između protivničkih stopera gdje je čekao Larsen koji nije mogao ne poentirati. Kramarićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

Prethodno je Union poveo golom Giesselmanna (10), na 1:1 poravnao je Akpoguma (14), da bi u nastavku utakmice na konačnih 2:2 poravnao Awoniyi (47).

Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim koji je sada drugi na ljesvici s četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga, a isti učinak imaju treći Bayer i četvrti Freiburg. Union je 11. s dva boda.

Kolo će kasnije u nedjelju zaključiti Bayern i Koeln.