Bivšu predsjednicu RH Kolindu Grabar-Kitarović rijetko viđamo u ležernim izdanjima, ali u posljednje vrijeme pratitelje na društvenim mrežama redovito časti prizorima s odmora
Kolinda Grabar-Kitarović, bivša predsjednica Republike Hrvatske, ovo ljeto provodi u spoju ugodnih odmora u Italiji i Hrvatskoj, kao i u posjetima prijateljima, poput nedavnog odlaska u Budimpeštu, a sada je pokazala i na koji način uživa u kraju kolovoza.
Na luksuznoj jahti
Naime trenutačno se odmara na luksuznoj jahti Duchessa, kojom plovi Jadranom, točnije duž otoka Malog Lošinja.
S njome je prijateljica i poduzetnica Snježana Mehun Schillinger. Vlasnica modnog brenda Duchess, čije je kreacije bivša predsjednica često birala i tijekom svog mandata, i ovoga je puta bila uz nju, a ženskom se društvu pridružila i Ivana Perenčević.
Fotografije su otkrile da se Grabar-Kitarović sjajno provodi u bliskom društvu, uživajući u raskošnim kulinarskim delicijama i ljepotama Jadranskog mora.
Osim toga, jučerašnje fotografije nakon više godina prikazale su je sa suprugom Jakovom Kitarovićem, a koji se također pridružio plovidbi.
CHIC ELEGANCIJA